Det friske og frugtbare valg

Salg | Bestilling 36 30 60 19

Lækkerier til julen finder du hos Grøntgrosssisten

Kontaktinformationer - medarbejdere

Leverandørfaktura sendes til: faktura@groentgrossisten.dk

Kontoret:

Litauen Allé 13
Høje Tåstrup
2650 Tåstrup
CVR.Nr.: DK10036763
Tlf.: +45 36 30 60 19
E-mail: Kontaktmail

Hos Grøntgrossisten bliver du ekspederet af engagerede og kompetente medarbejdere med mange års erfaring inden for frugt og grønt. Initiativrige medarbejdere, som med udgangspunkt nøgleordene kvalitet og fleksibilitet, er parate til at gå nye veje for at tilfredsstille dine ønsker.
Har du spørgsmål eller bemærkninger, hører vi meget gerne fra dig.


Frank Blynov

Direktør/Indehaver

frank@groentgrossisten.dk

36306019

Direkte nummer: 30926040

John Christensen

Direktør/Indehaver

john@groentgrossisten.dk

36306019

Direkte nummer: 30926050

Frank Møller

Indkøb

fm@groentgrossisten.dk

36306019

Michael Schultz-Larsen

Salg og service

michael@groentgrossisten.dk

36306019

Martin Glasdam

Salg og service

martin@groentgrossisten.dk

36306019

Thomas Berg

Salg og service

fb@groentgrossisten.dk

36306019

Christian Kamp

Økonomi

christian@groentgrossisten.dk

36306019

Jan Lønberg

Salgskonsulent

jan@groentgrossisten.dk

36306019

Direkte nummer: 24791742

Lars Riishøj

Salgskonsulent

lars@groentgrossisten.dk

36306019

Direkte nummer: 26884782


Copyright Grøntgrossisten ApS CVR Nr.: 10036763

Åbningstider:

Mandag-fredag: 7.00 - 15.00
Lørdag-søndag: telefonsvarer

Adresse:

Litauen Allé 13
Høje Tåstrup
2650 Tåstrup
CVR.Nr.: DK10036763
Tlf.: +45 36 30 60 19
E-mail: Kontaktmail